null

Instruktør stuen: Peder Vilhelm Jensen

Mobil: 29109304
Mail: pedervilhelmjensen90@hotmail.com

null

Instruktør 1. salen: Patrycja Bagniewska

Mobil: 26826061
Mail: patrycjabagniewska@wp.pl

null

Hold instruktør: Mona Jørgensen

Mobil: 29 85 69 91
Mail: monabogense@gmail.com

null

Instruktør 1. salen: Lis Wallentin

Mobil: 40 31 81 52
Mail: lis_wallentin@hotmail.com

null

Instruktør 1. salen: Lene Nørregaard

Mobil: 21 44 11 77
Mail: torbenoglene@stofanet.dk

null

Instruktør 1. salen: Maria Larsen Rasmussen

Mobil: 22 66 82 22
Mail: marialarsen6@msn.com

null

Instruktør 1-salen: Ulla Høgsbo

Mobil: 26 60 21 30
Mail: um-ha@city.dk

null

Instruktør 1. salen: Jeanette Haugaard Kaysen

Mobil: 29 27 07 11
Mail: jeanette_haugaard@hotmail.com

null

Instruktør 1 salen(afløser): Nathalie Kajberg

Mobil: 51 88 23 83
Mail: nathalie.kajberg@hotmail.com

null

Instruktør - 1. salen: Claus Knudsen

Mobil: 22440510
Mail: crk@naviair.dk

null

Instuktør - 1. salen: Mads Froholdt

Mobil: 27130266
Mail: mads.froholdt@gmail.com

null

Instruktør stuen: Martin Petersen

Mobil:
Mail:

null

Instruktør stuen: Peter Lykke

Mobil: 21 23 07 68
Mail: peter-lykke@stofanet.dk

null

Instruktør 1. salen/stuen og personlig træner: Allan Hansen

Mobil: 28743887
Mail: allan@fitmedallan.dk

null

Instruktør stuen: Allan Johansen

Mobil: 60174276
Mail: dallansaxo@hotmail.com

null

Instruktør stuen: Maria Bremerskov

Mobil:
Mail: bremerskov.maria@gmail.com

null

Instruktør stuen: Casper Poulsen

Mobil: 30 33 69 72
Mail: casper.b.poulsen@gmail.com

null

Instruktør 1. salen: Pia Bennedbæk

Mobil:
Mail: pialb@stofanet.dk

null

Instruktør 1. salen: Tina Bergen

Mobil: 21 90 02 31
Mail: tinaryebergen@gmail.com

null

Instruktør stuen: Per Anicka

Mobil: 22 58 48 20
Mail: p.axel-anicka@hotmail.com

null

Instruktør 1. salen: Kristina Bjørnskov

Mobil: 28 57 17 85
Mail: sallimathilde@hotmail.com

null

Instruktør 1. salen: Diana Synia Lind

Mobil: 25573210
Mail: Diana@sasslind.dk

null

Instruktør 1. salen: Jacob Nielsen

Mobil: 51 27 90 56
Mail: jacobflo@hotmail.com

null

Instruktør 1. salen/stuen: Marina Andersen

Mobil: 23957553
Mail: jama@andersen.mail.dk

null

Instuktør: Birgitte Petersen

Mobil: 25119071
Mail: gugge@stofanet.dk

null

Instruktør stuen: Mette Kallehauge

Mobil: 50533013
Mail: mette_kalle@hotmail.com